MALLORCA

Naše dovolena je tu, Mallorca a nebyla to jen obyčejná dovolená, ale tato měla hned několik krásných “poprvé“ bylo to naše první dovolená s našim Samíkem u moře, pro Samíčka to znamenalo jeho první let letadlem a první ochutnání slaného moře a první větší dovádění v dětském aquaparku jenž byl součástí našeho nádherného hotelu a jeho rozlehlé úhledně zarostlé zahrady.

Na Mallorce jsme pobývaly od 10.5 do 20.5.2019 letěli jsme s cestovní kanceláří TUI, tedy s německou. Odlet byl z Drážďan v 17:50h a přílet na letiště Palma de Mallorca byl ve 20:25h, po proběhnutí poměrně velkého letiště na nás již čekaly delegáti, kteří nás usadily do autobusu, který společně s dalšími pěti mikrobusy měla cestovní kancelář připraveni. Na náš hotel Beach Club Font de sa Cala, jsme dorazili před jedenáctou hodinou.

Následující den naše dovolená mohla naplno začít, prozkoumávání kde co je, kde všude náš Samíček muže vlézt, skočit, houpat se nebo klouzat se, areál byl pro děti jako stvořený. Jeho součástí bylo, jak dětské hřiště, tak tři bazény, z nichž dva byli pro dospělé, ale ani zde nechyběli dětská brouzdaliště tak bazén třetí, který byl dvoupatrový spojený skluzavkou a mohl se pyšnit přívlastkem aquapark určeným právě dětem, to ovšem neznamená že zábavu v tomto bazénu nedokázaly ocenit i dospělí, právě naopak maminky a tatínkové zde dováděli snad ještě více..
součástí byla maketa nádherné pirátské lodě z které vedl malí tobogán a široká skluzavka.

Zahrada hotelu dále obsahovala jedenáct tenisových kurtů, menší fotbalové hřiště, minigolf, hřiště na basketbal, tři stoly na ping pong, tři hrací plochy na pétanque, fitness centrum, koutek s rotopedy, místo určené pro lukostřelbu společnou pro střílení ze vzduchovky a dětský klub, mimoto jeden z bazénu byl určen pro plavání a stejně jako bazén dětský byl i tento v době našeho pobytu vyhříván. Tedy jak vidíte, sport milující rekreanti byli plně uspokojeni.

Naše radost z dovolené v hotelu Beach Club Font de sa Cala přicházela nejen od krásného prostředí, počasí a bohatého jídla, také od lidí kteří na hotelu pracovali ať od samotných animátorů, vlídných kuchařů a servírek až po recepční. A dnes již pár týdnů po dovolené můžeme říct, dovolená se povedla…chcete důkaz.? Zeptejte se našeho Samíka, který na Mallorcu neustále vzpomíná a mnoha věcmi nám jí i sám připomíná, ať již tančením které se tam s dětmi naučil, povídáním o bazénu, připomínáním dobrého jídla, po slova… Mallorca ty tam chceš.

Mallorco děkujeme ti, že jsi nás tak přivítala a vzpomínku na tebe si v srdcích poneseme navždy..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *